Pages

~ my nuff ~

Tuesday, October 8, 2013

iNFO : Kenali Pegawai Daerah Di Daerah Selangor

PEJABAT DAERAH TANAH

Daerah Petaling
Pegawai Daerah : Y.Bhg. Dato' Zulkepli Bin Ahmad
E-mel : zulkepli@selangor.gov.my /
petaling@selangor.gov.my

Address : Pejabat Daerah/Tanah Petaling
No. 1, Persiaran Atmosfera, Seksyen U5, 40150 Shah Alam, Selangor
Tel : 03-78419400
Fax : 03-7842290
Laman web :
www.selangor.gov.my/petaling





Daerah Klang
Pegawai Daerah : Y.Bhg. Dato' Haji Bakhtiar Bin Hussin
E-mel : bakh@selangor.gov.my / klang@selangor.gov.my / aduanptdklang@selangor.gov.my / hasilklang@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Klang
Jalan Kota, 41902, Klang, Selangor
Tel : 03-33718030, 03-33711963 (am)
Fax : 03-33723079
Laman web :
www.selangor.gov.my/klang





Daerah Gombak
Pegawai Daerah : Y.Bhg. Dato' Nor Hisham Bin Ahmad Dahlan
E-mel : nor_hisham@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Gombak
Bangunan Sultan Sulaiman, Persiaran Pegawai,
Bandar Baru Selayang, 68100 Batu Caves, Selangor
Tel : 03-61261500 (am)
Fax : 03-61361073/03-61387470
Laman web :
www.selangor.gov.my/gombak





Daerah Hulu Langat
Pegawai Daerah : Y.Bhg. Dato' Mohd Amin bin Ahmad Ahya
E-mel : mohd_amin@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Hulu Langat
Kompleks Pentadbiran Daerah Hulu Langat, Bangunan Sultan Hishamuddin Alam Shah, Seksyen 9,
43650 Bandar Baru Bangi, Selangor
Tel : 03-89251988, 03-89251992 (am)
Fax : 03-89252137
Laman web :
www.selangor.gov.my/hululangat




Daerah Sepang
Pegawai Daerah : Tuan Haris Bin Kasim
E-mel : haris@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Sepang
Bangunan Tun Aziz, Bandar Baru Salak Tinggi
43900 Sepang, Selangor
Tel : 03-87061211 / 87061212 / 87061213 (am)
Fax : 03-87061731
Laman web :
www.selangor.gov.my/sepang





Daerah Kuala Langat
Pegawai Daerah : Tuan Haji Rosli Bin Othman
E-mel : rosli_oth@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Kuala Langat, Persiaran Sultan Abdul Aziz Shah,Kota Seri Langat, Sungai Sedu, 42700 Banting, Selangor
Tel : 03-31822536, 03-31822555 (am)
Fax : 03-31872011
Laman web :
www.selangor.gov.my/kualalangat






Daerah Kuala Selangor
Pegawai Daerah : Tuan Mohamad Yasid Bin Bidin
E-mel
: yasid@selangor.gov.my / ksel@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Kuala Selangor, Kompleks Kerajaan Daerah Kuala Selangor, 45000 Kuala Selangor, Selangor
Tel : 03-32891355 / 1010 (am)
Fax : 03-32892145
Laman web :
kualaselangor.selangor.gov.my






Daerah Hulu Selangor
Pegawai Daerah : Tuan Ahmad Zaharin Bin Mohd Saad
E-mel :
zaharin@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Hulu Selangor
Jalan Bukit Kerajaan, 44000 Kuala Kubu Bharu, Selangor
Tel : 03-60641258, 03-60641026 (am)
Fax : 03-60644253
Laman web :
www.selangor.gov.my/huluselangor






Daerah Sabak Bernam
Pegawai Daerah : Tuan Mohd Zainal Bin Mohd Nor
E-mel : mohdzainal@selangor.gov.my
/ sbernam@selangor.gov.my
Address : Kompleks Pejabat Daerah/Tanah Sabak Bernam 45300 Sungai Besar, Sabak Bernam, Selangor
Tel : 03-32241970, 03-32241963 (am)
Fax : 03-32242178
Laman web :
www.selangor.gov.my/sabakbernam





Salam untuk info.. senang or memudahkan anda menghafal.. untuk interview jawatan di sektor AWAM..
Selam pekenalan... 


0 comments:

Post a Comment

aziesizhuka. Powered by Blogger.